Rühma telefon: 5553 3976

Mõmmi rühma õpetajad on Ludmilla Susi ja Malle Saar, assistent Jekaterina Timuska 


TEATED

  • Detsembrikuu sünnipäevalaps on Maksim - 02.12. Palju õnne!

 

Mõmmi rühma november

November on meie jaoks küll kõige pikem ja pimedam kuu, aga mõõdus see tegevusterohkelt ja kiirelt. Rõõmustasime isasid omatehtud kaartide ja luuletustega ja lasteaia sünnipäeva sai  tähistatud õpetajate etenduse "Kakuke" vaatamisega, õhupallide värvimise ja mängutordi kleepimisega. Taaskasutusnädalal meisterdasime kadrisid ja munakarpidest ussikesi. Kadripäeval käisid külas Tibu rühma kadrid. 

Aitäh Sireliisi emale, kes tõi meile piparkoogitainast, millest valmistasime maitsvad piparkoogid. 

Meie lastele meeldivad väga lühiluuletused, mida igal vabal hetkel soovitakse koos lugeda ja hoogsalt tehakse kaasa ka liigutusi. 

Oleme juba päkapikke näinud ja ega see jõuluvanagi enam kaugel ei ole. 

 

Mõmmide oktoober

Meie põhiline eesmärk, lasteaiaga harjutamine, on hästi õnnestunud. Lapsed tulevad hommikul rõõmsalt lasteaeda.

 Oleme käinud õppekäigul õpetaja Ludmilla aias, kus korjasime õunu, pirne ja porgandeid, vaatasime nende kasvukohta ning järgmisel päeval valmistasime lasteaias värsket mahla. Küll see oli hea!

Lapsed võtavad aktiivselt osa hommikuringidest ja selgeks on saanud esimesed luuletused koos erinevate liigutustega.

Oskame juba värvida ja meisterdada.

Lemmikloomapäeva raames käisid meil külas koer ja jänes, saime neid paitada ja süüa pakkuda. Lastel oli väga lõbus päev.

Uued tegemised juba novembris.

 

Mõmmide september

Mõmmi rühmas on alati alguses nii - kõik on uus septembrikuus. Lasteaiateed alustasid 13 last. Esimesed nädalad möödusid tutvudes lasteaiaeluga.

1. septembril toimus õppeaasta alguse puhul lõbus üritus õues, millest ka meie osa võtsime ja koos suurematega tantsisime.

Oleme käinud kolmel korral lasteaiaväravast väljas matkamas. Vaatlesime loodust, tutvusime sügisandidega ja lasteaias valmistasime nendest smuutit.

Sellel kuul külastas meie lasteaeda teater "Sõber" etendusega "Hiirte pidu", mida lapsed huviga jälgisid.

Tore on see, et lapsed on juba harjunud ja tulevad lasteaeda heatujuliselt. Ka hommikune hetkeline kurbus läheb kohe üle.

Oleme harjutanud hommikuringis istumist ja nimede ütlemist, mida juba osad oskavad ja loevad kaasa väikeseid luuletusi ning teevad liigutusi.

Järgmisel kuul alustame juba planeeritud õppetegevusega.