Rühma telefon: 555 34 312

Tibu rühma õpetajad on Silja Valk ja Marju Tammets ning õpetaja abi Tiia Kullerkupp.


  TEATED

 

  • Novembrikuu sünnipäevlapsed on Gloria - 09.11, Marju - 11.11, Kristofer - 12.11 ja Loore Lenna - 26.11. Palju õnne!
  • Tuletame meelde, et õuealal kasutame sõitmiseks ainult tõuke- ja jooksurattaid! Lapsele tuleb kodust kaasa panna kiiver, kiivri kandmine on sõitmise ajal kohustuslik.
  • Tibu rühma pildialbumi link 2017-2018 ja 2018-2019 õa

 

Tibud ja oktoober

 

Uups, kuhu kadus küll see oktoober!  Küll aeg lendab kiirelt. Jälle saame kuust kokkuvõtte teha. Meil oli oktoobris tegemisi omajagu. Tuletame siis meelde, mida me tegime?

Võtsime endale eesmärgiks, et üks kord nädalas lähme lasteaia hoovist välja ning vaatame, mis jääb väljaspoole aeda. No seal oli ikka, mida uudistada. Jalutades Harku metsa, nägime tiigil ujumas parte, saime tasku pista nii tammetõrusid kui ka kastanimune, seeni uurisime metsas ning vaatlesime looduse erinevaid värve. Siil Felix oli ka meiega metsas ning temagi nägi seda ilu oma silmaga. Jätkame nende matkadega ka edaspidigi.

Tegime algust uue ja põneva projektiga „Lapse oma päev". Remi ema mängis meiega terve päeva ning koos temaga joonistasime sügisese puu. Vahva oli nõudepesuharjaga puud kaunistada. Oli tõeliselt tore ja huvitav päev.

Öeldakse ju, et ära mängi toiduga, kuid meie ikka natuke mängime. Riisiterad ja makaronid mängides nii vahvasti krõbisevad. Kui aga midagi põrandale pudises, siis ise koristasime.  Meil käib töö ja mäng ikka käsikäes.

Külastasime Harku raamatukogu. Tore oli! Meile meeldis ja tahame külastada raamatukogu veelgi. Muidugi kõige põnevam oli raamatukogus aga see, et pärast saime iseseisvalt raamatuid uurida. Neid oli seal tõesti palju!

Aga me osalesime ka kõikidel majas toimuvatel üritustel.

No nüüd said vist küll kõik rühmas toimunud tegemised kirja.

 

 

Tibude tegemised septembris

 

Juba vaikselt lehed kolletuvad puul, saabus sügiskuu september. Septembris oli nii päikest kui ka vihma.

Meie rühmaga liitusid kaks uut last, kelle me rõõmsalt oma rühma vastu võtsime.

Mida toredat septembris tegime?

Septembrikuu algas meil tarkusepäevaga. Sel päeval kuulasime saalis kontserti ning hiljem õue minnes kostitas üks vahva tiiger meid jäätisega. Jäätis oli väga magus ning maitses meile kõigile.

Toimus selline tore üritus nagu spordipäev. Sel korral proovisime koos võidu joosta, hüpata kaugust, saime teada, kes hüppab meist kõige kaugemale. Viskasime ka palli. No ja siis saime jälgida ka seda, kuidas õpetajad selle kõigega, mida meie tegime, ka hakkama said.  Oli üks ütlemata vahva päev.

Toimus juba traditsiooniks saanud ühine lasteaia metsamatk Harku metsa. Meie matkasime koos Orava rühma lastega. Ilm oli sel päeva väga ilus ja soe. Me peame seda kõndimist ikka hoolega harjutama hakkama, sest päris väsitav päev oli see meie jaoks. Aga me saime sellega hakkama ning olime rõõmsad.

Ja selline oligi meie september, kus oli nii mängu, lusti kui ka sportimist ja õppimist.