Rühma õpetajad on Marika Tömp ja Triinu Kurvits ning õpetaja abi on Eva Sabul 

Rühma telefon: 5553 2484  

 

TEATED

  • Oktoobrikuus meil sünnipäevalapsi ei ole. 

 

Oravad septembris

Septembrikuud alustasime tarkusepäeva tähistamisega ja Jeti poolt toodud jäätise maiustamisega. Orava rühma tuli juurde ka kaks uut poissi, kes on kenasti kohanenud ja kaaslastega sõpradeks saanud.

Rühmas on meil nüüd ka uus „Hommikuringi tahvel" ja selle abiga saame selgeks nii nädalapäevad, aastaajad, kuude nimetused, ilmastiku nähtused ning tulevikus ka kellaajad.

Kuu jooksul vestlesime liiklusteemadel ning kordasime õpitut. Lapsed on nüüd kindlasti liikluses tähelepanelikumad.

Proovime nüüdsest süüa tahket toitu kahvli ja noaga ning harjutame kääridega lõikamist. Kindlasti tasuks seda ka kodudes teha, sest lapsed on ise väga entusiastlikud.

Septembris jõudsime ka spordipäeval osaleda, kus enne tugevat vihmasadu saime ära hüpata kauguse, visata palli ning joosta võidu. Lastele väga meeldis sportimine ning hea soorituse eest sai igaüks ka diplomi.

Kuna sügisel on valminud palju aiasaadusi, siis valmistasime ühel päeval tervisliku puuviljasalati ning teisel päeval tegime ise mahlapressiga õunamahla. Küll see oli alles üks tore ja tervislik vahepala, mida kindlasti ka tulevikus kordame.

Maailmakoristuspäeva raames käisime kogu lasteaiaga Harku metsas matkal ning korjasime üles kogu prügi, mis meile tee peale ette jäi. Ja seda prügi oli looduses ikka päris palju, kuid meie tublide laste abiga sai see nüüd prügikonteinerisse viidud.

Samuti alustasid õhtupoolikuti tööd erinevad huviringid, kus ka meie lapsed käima hakkasid. Tüdrukute seas on pop ikka tantsimine ning poisid ootavad oktoobris algavat judo trenni.

 

Ilusat sügise algust!