Rühma telefon: 5553 3976

Mõmmi rühma õpetaja on Ludmilla Susi, assistent Jekaterina Timuska ja õpetaja abi Anu Kannik asendaja on Jekaterina Martšuk


TEATED

  • Detsembrikuu sünnipäevalapsed on Ravel - 25.12 ja Malle-Mai - 28.12. Palju õnne!

 

Mõmmid oktoobris

Oktoobris alustasime planeeritud õppetegevusi ellu viima. Lapsed on hästi kohanenud ja päevakavaga tutvunud. Hommikuringi sõrmemängud ja luuletused on peas. Kunstitegevustes maalitakse hoolega, oleme esikusse toreda näituse ülesse seadnud.

Jalutuskäikudelt  korjasime kastaneid ja tammetõrusid, sahistasime  sügislehtedes.

Lemmikloomapäev oli eriti tore, keegi ei kartnud - saime küülikut sööta ja koerale maiust anda ning isegi pai teha.

Leivapäev meie rühmas oli töine - rullisime tainast, valmistasime kaneelisaiu ja ahjust tulles oli rühm imehead lõhna täis ning pani lausa suud vett jooksma. Küll olid maitsvad isetehtud saiakesed!

Robootikapäeval tutvusime Jänku-Jussi  õpperaamatutega, mida aitas elavdada jutupliiats. Kõik saime proovida ja kuulata, kuidas üks suur pliiats meiega äkki rääkima ja laulma hakkas.

Uued toredad tegemised juba novembris.

 

Toredat sügise jätku kõigile!

 

 

Mõmmide september

Mõmmi rühmas on kõik uus septembrikuus - lapsedki on uued.

Esimest septembrit tähistasime õues, kus esinesid Pääsukese rühma lapsed ja õpetajad. September oli meie rühmas rahulik lasteaiaga harjumise kuu. Tegime jalutuskäike Harku alevikus, kus kohalikud näitasid oma kodumaja.

Sügise sünnipäeva tähistasime õunamahla valmistamise ja koogi söömisega.

Metsamatk oli meie lastele huvitav, nägime seeni  ja marju kasvamas ning saime oma käega mustikaid suhu pista. Puhkasime liivamägedes, sõime kooki ja jõime mahlajooki. Lõpuks ronisime mäkke kõik said hakkama. Kui lasteaeda jõudsime olime väsinud aga õnnelikud.

Ja üldse saime väga palju õues mängida ja lustida.