Rühma telefon: 555 33 976

Mõmmi rühma õpetaja on Ludmilla Susi, assistent Jekaterina Timuska ja õpetaja abi Mare Raudsepp. 


TEATED

 

  • Ootame teid lasteaia jõululaadale kolmapäeval, 13. detsembril 16.30-18.30. 
  • Mõmmi rühma laste jõulupidu toimub kolmapäeval, 20. detsembril kell 10.00. Lapsevanemaid ootame kohvilauda õhtul kell 17.00.
  • Mõmmi rühma pildialbumi link
  • Detsembrikuus meil sünnipäevalapsi pole
 

Mõmmide november

 

Jõudiski  lõpule  pime ja porine novembrikuu. Tegevuste poolest oli toredaid üritusi. Kuu  alguses oli meil tore õhtu isadega. Isad said lastega spordisaalis mängida, mis meeldis kõikidele. Rühmas jõime teed ja sõime võileibu. Harjutasime lapsi teatrite külastamisega. Lasteaias toimus lastele kaks teatrietendust.

Hiire rühma Mardid käisid meil külas, laulsid ja küsisid mõistatusi.

Toredam üritus oli lasteaia sünnipäev, kus esinesid lasteaia töötajad eeskavaga. Peale etendust sõime torti, mis maitses hästi.

Kadripäeval tutvusime vanarahva kommetega ja meile esinesid Orava rühma lapsed ja õpetajad.

Kuu lõppes toreda Laste Vabariigi päevaga, kus ühinesime  Tibu rühmaga ja tegevuse  juhendajaks oli Hiire rühma  Liuda.

 

 

Mõmmide oktoober

 

Oktoobris  alustasime oma  plaanitud  õppetegevustega. Lapsed  tulevad  hommikuti lasteaeda  juba rõõmsamalt ning tunnevad rõõmu kaaslastest.

Lugemisnädala  raames käisime raamatukoguga tutvumas. Lastel oli huvitav, kuulasid juttu, vastasid küsimustele ja said ise valida raamatuid, mida vaadata.

Oktoobris oli meil lasteaias lemmikloomapäev. Loomad  toodi meile Nõmme  loodusmajast. Käisime oma rühmaga  nendega tutvumas, lastele väga meeldis.

Jätkasime oma jalutuskäikudega Harku alevikus. Külastasime Harku aleviku mänguväljakut.  Lasteaias oli  näitus teemal „Vanast uus", mille  õnnestumisele aitasid kaasa  lastevanemad. Täname teid!

 

Mõmmide september

 

Septembrikuus harjutasime lapsi lasteaiaeluga, mis meil hästi õnnestus. Lapsed tulevad rõõmsalt lasteaeda ja meie pakutud tegevused meeldivad neile. Oleme käinud jalutamas ja osalenud  lasteaia sügismatkal. Lapsed olid tublid kõndijad, keegi ei kurtnud väsimust. 

Osalesime ka leivapäeva üritusel saalis, kus nägime taigna valmistamist ja saime kaasa taigna, millest  veeretasime saiakesed. Kokk küpsetas saiad ahjus valmis ja meie sõime lõunaks sooja saia.

Seni oleme ikka rohkem mänginud ja üksteisega olemist harjutanud omas rühmas.

Järgmisel kuul hakkame aga käima ka saalis muusika- ja liikumistegevustes.